Змішувач Kernau KWT 21
Kernau KWT 21 |
|
Розкладний змішувач. Максимальна глибина становить 400 мм. Зручно використовувати з мийкою яка має дві чаші
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KWT 21
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Kernau kwt 21 chrom | 799 zł |
Bateria stalowa Kernau KWT 21 Chrome | 799 zł |
Bateria do zlewu Kernau KWT 21 Chrome | 799 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →