Змішувач Franke Orbit Pull Out 115.0569.461
Фото 9 |
Franke Orbit Pull Out 115.0569.461 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Orbit Pull Out 115.0569.461
Усі ціни 36 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke 1150623057 Orbit wyciągany chromowany/onyks kran do zlewozmywaków k | 700 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Franke orbit pout | 869 zł |
Bateria Franke Orbit Chrom/Onyx 115.0623.057 | 869 zł |
Bateria kuchenna Franke Orbit pull-out 115.0569.461 stal szlachetna | 1 007 zł |
Franke Orbit Pull-Out Chrom Mosiądz | 567 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →