Кухонна мийка Franke Box Center BWX 220-54-27 TL WCL 127.0538.260 860x510 права
Відео 4Фото 11 |
Franke Box Center BWX 220-54-27 TL WCL 127.0538.260 860x510 ліва 860x510 права |
|
Мийка оснащена системою Fast Fix для легкого монтажу.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні. У комплекті тримач-підставка для ножів, 3 ножа (для хліба, овочів, м'яса/риби).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Box Center BWX 220-54-27 TL WCL 127.0538.260 860x510 права
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew stalowy Franke Center BWX 220-54-27 127.0557.961 stal szlachetna szcz | 6 949 zł |
Zlew FRANKE Box Center BWX 220-54-27 (komora PRAWA) stal SZCZOTKOWANA + ak | 6 949 zł |
FRANKE studio 127.0557.961 BWX 220-54-27 komora z akcesoriami z lewej stro | 6 949 zł |
Zlewozmywak FRANKE BWX 220-54-27 (komora z akcesoriami z lewej strony) 127 | 6 949 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Franke Box Center BWX 220-54-27 TL WCL 127.0538.260
Ціни на Franke Box Center BWX 220-54-27 TL WCL 127.0538.260 |
---|---|---|---|---|
Franke Box Center BWX 220-54-27 TL 127.0538.259 860x510 ліва | від 6 948 zł | 10 пропозицій | ||
Franke Box Center BWX 220-54-27 TL WCL 127.0538.260 860x510 права | від 6 949 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →