Кухонна мийка Franke Box Center BWX 220-41-27 127.0579.559 790x510
Фото 4 |
Franke Box Center BWX 220-41-27 127.0579.559 |
|
Мийка оснащена системою Fast Fix для легкого монтажу.
Отвір під змішувач вказано на кресленні. У комплекті: тримач-підставка для ножів, 3 ножі (для хліба, овочів, м'яса/риби).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Box Center BWX 220-41-27 127.0579.559 790x510
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FRANKE BWX 220-41-27 Stal szlachetna szczotkowana 127.0617.529 | 6 949 zł |
Zlew FRANKE Box Center BWX 220-41-27 stal SZCZOTKOWANA (127.0617.529) TERA | 6 949 zł |
Zlew FRANKE Box Center BWX 220-41-27 stal SZCZOTKOWANA (127.0617.529) tera | 6 949 zł |
FRANKE studio 127.0617.529 BWX?220-41-27 Zlewozmywak wbudowywany Box Cente | 6 949 zł |
Zlewozmywaki Franke BWX 220-41-27 Stal szlachetna 127.0617.529 Indywidualn | 6 949 zł |
Franke Box Center Zlewozmywak stalowy dwukomorowy 79x51 cm stal szlachetna | 6 949 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →