Zlewozmywak kuchenny Franke Box Center BWX 220-41-27 127.0579.559 790x510
Zdjęcia 4 |
Franke Box Center BWX 220-41-27 127.0579.559 |
|
Zlewozmywak wyposażony jest w system Fast Fix ułatwiający montaż.
Otwór na mikser pokazano na rysunku. W zestawie: uchwyt-stojak na noże, 3 noże (do pieczywa, warzyw, mięsa/ryb).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Box Center BWX 220-41-27 127.0579.559 790x510
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FRANKE BWX 220-41-27 Stal szlachetna szczotkowana 127.0617.529 | 6 949 zł |
Zlew FRANKE Box Center BWX 220-41-27 stal SZCZOTKOWANA (127.0617.529) TERA | 6 949 zł |
Zlew FRANKE Box Center BWX 220-41-27 stal SZCZOTKOWANA (127.0617.529) tera | 6 949 zł |
FRANKE studio 127.0617.529 BWX?220-41-27 Zlewozmywak wbudowywany Box Cente | 6 949 zł |
Zlewozmywaki Franke BWX 220-41-27 Stal szlachetna 127.0617.529 Indywidualn | 6 949 zł |
Franke Box Center Zlewozmywak stalowy dwukomorowy 79x51 cm stal szlachetna | 6 949 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →