Okap Franke FTC 912 XS LED1 stal nierdzewna (315.0532.377)
Franke FTC 912 XS LED1 stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FTC 912 XS LED1 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FRANKE FTC 912 XS LED1 Stal szlachetna | 695 zł |
Okap kuchenny Franke Telescopic LED FTC 912 XS LED1 315.0532.377 stal szla | 783 zł |
Okap FRANKE FTC 912 XS LED1 Stal szlachetna 315.0532.377 | 695 zł |
Okap teleskopowy FRANKE Telescopic LED FTC 912 XS LED1 stal szlachetna + s | 695 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →