Okap Franke FTC 532L WH biały (315.0547.795)
Franke FTC 532L WH biały biały stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FTC 532L WH biały
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FRANKE Telescopic FTC 532L WH 315.0547.795 Biały | 500 zł |
Okap kuchenny Franke Telescopic LED FTC 532L WH 315.0547.795 biały | 471 zł |
Okap FRANKE Telescopic FTC 532L WH 315.0547.795 Biały | 500 zł |
Okap FRANKE Telescopic FTC 532L WH | 589 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Franke FTC 532L WH
Ceny na Franke FTC 532L WH |
---|---|---|---|---|
Franke FTC 532L WH biały | od 418 zł | 12 oferty | ||
Franke FTC 532L GR/XS stal nierdzewna | od 418 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →