Okap Franke FDPA 904 XS stal nierdzewna
Franke FDPA 904 XS stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FDPA 904 XS stal nierdzewna
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Franke Design Plus FDPA 904 XS LED 320.0518.708 stal szlache | 3 431 zł |
Okap FRANKE Design Plus FDPA 904 XS LED | 4 289 zł |
Okap przyścienny FRANKE Design Plus FDPA 904 XS LED stal szczotkowana (320 | 3 045 zł |
FRANKE 320.0518.708 Design Plus FDPA 904 XS okap narożny Stal szlachetna | 3 130 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →