Okap Franke Box Flush EVO FBFE XS A52 stal nierdzewna (305.0665.359)
Franke Box Flush EVO FBFE XS A52 stal nierdzewna |
|
Okap 2022 Box firmy Franke to zaawansowany, w pełni zabudowany model. Jego szerokość wynosi 52 cm, co odpowiada standardowym wymiarom do montażu płyt 4-palnikowych. Jednocześnie ogólna wydajność pracy ma na celu zwiększenie obwodowego układu ssącego. Urządzenie obsługuje dwa tryby pracy - usuwanie zanieczyszczeń z kuchni poprzez wentylację i recyrkulację (czyszczenie i powrót do pomieszczenia), przy czym do drugiego wariantu należy dodatkowo dokupić kompatybilne filtry aktywne.
Okap kuchenny Franke Box Flush EVO FBFE XS A52 otrzymał dość mocny silnik o mocy 240 W. Jego wydajność wylotowa wynosi 540 m³/h, aw trybie intensywnym wzrasta do 620 m³/h. Użytkownicy mogą ustawić jedną z trzech standardowych prędkości pracy (+ intensywne ssanie) za pomocą tradycyjnych przełączników przyciskowych, z poziomem hałasu od dość cichego 47 dB do bardzo głośnego 67 dB. Na szczególną uwagę zasługuje obecność dodatkowego podświetlenia - paska LED o mocy 3 W. Zaznaczamy również, że oprócz wersji w kolorach stali nierdzewnej w sprzedaży dostępne są modyfikacje w kolorze białym i czarnym.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Kup Franke Box Flush EVO FBFE XS A52 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 13 →Komfort Okap Franke fbfe xs a52 | 1 639 zł |
Franke FBFE XS A52 3050665359 | 1 559 zł |
Okap kuchenny Franke Box Flush FBFE XS A52 305.0665.359 stal szlachetna | 1 639 zł |
Okap Franke Okap do zabudowy Franke FBFE XS A52 Stal szlachet 3050665359 | 1 639 zł |
Modyfikacje Franke Box Flush EVO FBFE XS A52
Ceny na Franke Box Flush EVO FBFE XS A52 |
---|---|---|---|---|
Franke Box Flush EVO FBFE WH MATT A52 biały | od 1 639 zł | 13 oferty | ||
Franke Box Flush EVO FBFE BK MATT A52 czarny | od 1 499 zł | 7 oferty | ||
Franke Box Flush EVO FBFE XS A52 stal nierdzewna | od 1 559 zł | 13 oferty |