Okap Franke Format 45 FDF EV8 60 XS stal nierdzewna (325.0599.575)
Franke Format 45 FDF EV8 60 XS stal nierdzewna 2022 rokFormat |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Format 45 FDF EV8 60 XS stal nierdzewna
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Franke Format FDF EV8 60 XS 325.0599.575 stal szlachetna | 1 615 zł |
Franke Format FDF EV8 60 XS Stal szlachetna | 1 499 zł |
Okap FRANKE Format FDF EV8 60 XS | 2 019 zł |
Franke Format FDF EV8 60 XS Stal szlachetna | 1 519 zł |
Okap przyścienny FRANKE Format FDF EV8 60 XS stal szlachetna (325.0599.575 | 1 433 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →