Okap Amica OTP5234I stal nierdzewna (HZAMIOTOTP5234I)
Amica OTP5234I stal nierdzewna biały stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica OTP5234I stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica Okap OTP5234I HZAMIOTOTP5234I | 389 zł |
Amica Okap OTP5234I 124341 | 389 zł |
Okap podszafkowy teleskopowy OTP5234I 50 cm Amica | 389 zł |
Modyfikacje Amica OTP5234I
Ceny na Amica OTP5234I |
---|---|---|---|---|
Amica OTP5234W biały | od 389 zł | 1 oferta | ||
Amica OTP5234I stal nierdzewna | od 389 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →