Витяжка Faber Flexa NG AM/X A50 нержавіюча сталь (315.0635.105)
Faber Flexa NG AM/X A50 нержавіюча сталь 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Flexa NG AM/X A50 нержавіюча сталь
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Faber Okap FLEXA NG AM/X A50 F-315.0635.105 stal szlachetna od ręki !!! Wy | 679 zł |
Okap FABER FLEXA NG AM/X 50 315.0635.105 Płać mniej za zakupy u nas - (22) | 629 zł |
FABER Okap teleskopowy FLEXA NG AM/X A50 srebrny/stalowa listwa F-315.0635 | 679 zł |
Faber Okap FLEXA NG AM/X A50 F-315.0635.105 stal szlachetna od ręki !!! Wy | 679 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →