Витяжка Faber Chloe XL IS CG Matt F110 сірий
Faber Chloe XL IS CG Matt F110 сірий 2020 рікпотужна графіт сірий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Chloe XL IS CG Matt F110 сірий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap wyspowy FABER CHLOE XL Isola CG MATT | 6 419 zł |
Okap wyspowy FABER Chloe XL Isola CG Matt 110 | 6 199 zł |
Faber Okap CHLOE XL ISOLA CG MATT 110 F-321.0506.537 - Użyj kodu BW5 a uzy | 6 419 zł |
Okap wyspowy FABER CHLOE XL ISOLA CG MATT 110 321.0506.537 tel. 697 256 41 | 6 419 zł |
FABER Okap wyspowy CHLOE XL ISOLA CG MATT 110 żeliwny matowy F-321.0506.53 | 5 969 zł |
Faber Okap CHLOE XL ISOLA CG MATT 110 F-321.0506.537 - Użyj kodu BW5 a uzy | 6 419 zł |
Модификації Faber Chloe XL IS CG Matt F110
Ціни на Faber Chloe XL IS CG Matt F110 |
---|---|---|---|---|
Faber Chloe XL IS Cast Iron F110 графіт | від 4 596 zł | 8 пропозицій | ||
Faber Chloe XL IS CG Matt F110 сірий | від 5 969 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →