Витяжка Faber Glam Fit WH 50 білий (330.0528.301)
Faber Glam Fit WH 50 білий потужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Glam Fit WH 50 білий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap przyścienny FABER GLAM-FIT WH 55 | 4 409 zł |
Okap kominowy FABER Glam Fit 55 WH | 4 399 zł |
Faber Okap GLAM FIT 55 WH F-330.0528.301 od ręki !!! Wysyłka 24h! -(22)877 | 4 409 zł |
Okap ścienny FABER GLAM-FIT 55 WH 330.0528.301 tel. 697 256 410 - zadzwoń, | 4 399 zł |
FABER Okap przyścienny GLAM-FIT WH 55 biały/białe szkło F-330.0528.301 * P | 3 527 zł |
Faber Okap GLAM FIT 55 WH F-330.0528.301 od ręki !!! Wysyłka 24h! -(22)877 | 4 409 zł |
Модификації Faber Glam Fit WH 50
Ціни на Faber Glam Fit WH 50 |
---|---|---|---|---|
Faber Glam Fit WH 50 білий | від 3 527 zł | 7 пропозицій | ||
Faber Glam Fit BK 50 чорний | від 2 468 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →