Витяжка Faber Fabula Plus 90 BK чорний (110.0255.505)
Faber Fabula Plus 90 BK чорний потужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Fabula Plus 90 BK чорний
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FABER Obrus FABULA PLUS EV8 BK 60-3400582936 Inox/czarny F-340.0582.936 | 5 565 zł |
Okap blatowy FABER FABULA BK 90 RB bez silnika | 9 939 zł |
Okap blatowy FABULA BK 90 RB FABER | 9 919 zł |
Faber Okap FABULA EVO+ BK 60 F-340.0582.936 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz 5 r | 9 429 zł |
FABER Okap typu downdraft FABULA PLUS EVO+BK 60 inox/czarne szkło F-340.05 | 7 543 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Faber Fabula Plus 90 BK
Ціни на Faber Fabula Plus 90 BK |
---|---|---|---|---|
Faber Fabula Plus 90 WH білий | від 8 255 zł | 4 пропозиції | ||
Faber Fabula Plus 90 BK чорний | від 5 565 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →