Витяжка Faber In-Nova Premium X A60 нержавіюча сталь
Фото 4 |
Faber In-Nova Premium X A60 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber In-Nova Premium X A60 нержавіюча сталь
Усі ціни 48 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FABER Okap wpuszczany IN-NOVA PREMIUM wykończenie ze stali nierdzewnej 90c | 2 409 zł |
Okap do zabudowy FABER IN-NOVA PREMIUM BK matt 60 | 2 999 zł |
Okap wkład FABER In-Nova Premium X KL 60 | 3 299 zł |
Faber Okap IN-NOVA PREMIUM BK Matt 90 F-305.0625.238 - Użyj kodu BW5 a uzy | 3 919 zł |
Okap podszafkowy FABER IN-NOVA PREMIUM EV8+ X 120 110.0439.952 tel. 697 25 | 3 135 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →