Витяжка Faber Value PB 4 2L BK A90 чорний
Faber Value PB 4 2L BK A90 чорний потужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Value PB 4 2L BK A90 чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Faber - Okap ścienny VALUE wykończenie czarne 90cm F-320.0557.544 | 1 096 zł |
Okap FABER Value PB BK 90 Czarny | 929 zł |
Faber Value PB BK 90 Czarny | 929 zł |
Okap przyścienny FABER VALUE PB BK 90 | 969 zł |
Faber Value PB BK 90 Czarny | 929 zł |
Модификації Faber Value PB 4 2L BK A90
Ціни на Faber Value PB 4 2L BK A90 |
---|---|---|---|---|
Faber Value PB 4 2L W A90 білий | від 1 096 zł | 1 пропозиція | ||
Faber Value PB 4 2L BK A90 чорний | від 929 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →