Витяжка Faber Stilo Comfort Isola X A90 нержавіюча сталь (325.0618.738)
Faber Stilo Comfort Isola X A90 нержавіюча сталь 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Stilo Comfort Isola X A90 нержавіюча сталь
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap kominowy FABER Stilo Comfrot Isola X 90 | 3 795 zł |
Faber Okap STILO COMFORT ISOLA X 90 F-325.0618.738 - Użyj kodu BW5 a uzysk | 4 799 zł |
FABER Okap STILO COMFORT ISOLA X 90 inox szkło, inox F-325.0618.738 Płać m | 3 839 zł |
Faber Okap STILO COMFORT ISOLA X 90 F-325.0618.738 - Użyj kodu BW5 a uzysk | 4 799 zł |
Модификації Faber Stilo Comfort Isola X A90
Ціни на Faber Stilo Comfort Isola X A90 |
---|---|---|---|---|
Faber Stilo Comfort Isola WH Matt A90 білий | від 4 290 zł | 3 пропозиції | ||
Faber Stilo Comfort Isola X A90 нержавіюча сталь | від 3 795 zł | 5 пропозицій | ||
Faber Stilo Comfort Isola BK Matt A90 чорний | від 4 290 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →