Витяжка Faber VRT BK A90 2LS чорний
Faber VRT BK A90 2LS чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber VRT BK A90 2LS чорний
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Faber VRT BK 90 2LS Czarny | 856 zł |
Okap FABER VRT BK 90 2LS | 1 649 zł |
Okap kominowy FABER VRT BK 90 2LS | 1 649 zł |
Faber VRT BK 90 2LS Czarny | 1 099 zł |
Faber Okap VRT BK 90 2LS F-330.0567.492 -(22)8777777 - NOWOŚĆ Dostawy bezp | 1 399 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Faber VRT BK A90 2LS
Ціни на Faber VRT BK A90 2LS |
---|---|---|---|---|
Faber VRT WH A90 2LS білий | від 699 zł | 2 пропозиції | ||
Faber VRT BK A90 2LS чорний | від 856 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →