Витяжка Faber Stilo Comfort WH Matt A60 білий (325.0618.789)
Faber Stilo Comfort WH Matt A60 білий 2022 рік білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Stilo Comfort WH Matt A60 білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap kominowy FABER Stilo Comfort WH Matt 60 | 2 389 zł |
Faber Okap STILO COMFORT WH MATT 60 F-325.0618.789 - Użyj kodu BW5 a uzysk | 2 649 zł |
Okap FABER STILO COMFORT WH MATT 60 325.0618.789 Płać mniej za zakupy u na | 2 119 zł |
Faber Okap STILO COMFORT WH MATT 60 F-325.0618.789 - Użyj kodu BW5 a uzysk | 2 649 zł |
Модификації Faber Stilo Comfort WH Matt A60
Ціни на Faber Stilo Comfort WH Matt A60 |
---|---|---|---|---|
Faber Stilo Comfort WH Matt A60 білий | від 2 119 zł | 5 пропозицій | ||
Faber Stilo Comfort BK Matt A60 чорний | від 2 389 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →