Витяжка Faber Stilo Comfort BK Matt A60 чорний (325.0618.791)
Faber Stilo Comfort BK Matt A60 чорний 2022 рік білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Stilo Comfort BK Matt A60 чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap kominowy FABER Stilo Comfort BK Matt 60 | 2 389 zł |
Faber Okap STILO COMFORT BK MATT 60 F-325.0618.791 - Użyj kodu BW5 a uzysk | 2 649 zł |
Okap FABER STILO COMFORT BK MATT 60 325.0618.791 Płać mniej za zakupy u na | 2 389 zł |
Faber Okap STILO COMFORT BK MATT 60 F-325.0618.791 - Użyj kodu BW5 a uzysk | 2 649 zł |
Модификації Faber Stilo Comfort BK Matt A60
Ціни на Faber Stilo Comfort BK Matt A60 |
---|---|---|---|---|
Faber Stilo Comfort WH Matt A60 білий | від 2 119 zł | 5 пропозицій | ||
Faber Stilo Comfort BK Matt A60 чорний | від 2 389 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →