Витяжка Faber Stilo Comfort WH Matt A90 білий
Faber Stilo Comfort WH Matt A90 білий 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Stilo Comfort WH Matt A90 білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap przyścienny FABER STILO COMFORT WH MATT 90 | 2 909 zł |
Okap kominowy FABER Stilo Comfort WH Matt 90 | 2 899 zł |
Faber Okap STILO COMFORT WH MATT 90 F-325.0618.740 - Użyj kodu BW5 a uzysk | 2 909 zł |
FABER Okap przyścienny 90cm STILO COMFORT WH MATT 90 biały mat 325.0618.74 | 2 649 zł |
Faber Okap STILO COMFORT WH MATT 90 F-325.0618.740 - Użyj kodu BW5 a uzysk | 2 909 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →