Витяжка Faber Inka Lux Evo WH Matt A52 білий
Фото 3 |
Faber Inka Lux Evo WH Matt A52 білий 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Faber Inka Lux Evo WH Matt A52
Ціни на Faber Inka Lux Evo WH Matt A52 |
---|---|---|---|---|
Faber Inka Lux Evo WH Matt A52 білий | від 1 899 zł | 2 пропозиції | ||
Faber Inka Lux Evo X A52 нержавіюча сталь | від 2 079 zł | 3 пропозиції | ||
Faber Inka Lux Evo BK Matt A52 чорний | від 1 581 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →