Витяжка Faber Stilo Comfort X A120 нержавіюча сталь (325.0615.638)
Faber Stilo Comfort X A120 нержавіюча сталь 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Stilo Comfort X A120 нержавіюча сталь
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap kominowy FABER Stilo Comfort X 120 | 3 079 zł |
Faber Okap STILO COMFORT X 120 F-325.0615.638 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz 5 | 2 299 zł |
FABER Okap przyścienny STILO COMFORT X 120 inox F-325.0615.638 * Płać mnie | 2 471 zł |
Faber Okap STILO COMFORT X 120 F-325.0615.638 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz 5 | 2 299 zł |
Модификації Faber Stilo Comfort X A120
Ціни на Faber Stilo Comfort X A120 |
---|---|---|---|---|
Faber Stilo Comfort WH Matt A120 білий | від 3 499 zł | 2 пропозиції | ||
Faber Stilo Comfort X A120 нержавіюча сталь | від 2 299 zł | 5 пропозицій | ||
Faber Stilo Comfort BK Matt A120 чорний | від 2 599 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →