Витяжка Faber Stilo Comfort BK Matt A120 чорний (325.0618.787)
Faber Stilo Comfort BK Matt A120 чорний 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Stilo Comfort BK Matt A120 чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap kominowy FABER Stilo Comfort BK Matt 120 | 3 499 zł |
Faber Okap STILO COMFORT BK MATT 120 F-325.0618.787 - Użyj kodu BW5 a uzys | 3 529 zł |
Okap FABER STILO COMFORT BK MATT 120 325.0618.787* - Użyj Kodu Płać mniej | 2 889 zł |
Faber Okap STILO COMFORT BK MATT 120 F-325.0618.787 - Użyj kodu BW5 a uzys | 3 529 zł |
Модификації Faber Stilo Comfort BK Matt A120
Ціни на Faber Stilo Comfort BK Matt A120 |
---|---|---|---|---|
Faber Stilo Comfort WH Matt A120 білий | від 2 889 zł | 5 пропозицій | ||
Faber Stilo Comfort X A120 нержавіюча сталь | від 2 869 zł | 5 пропозицій | ||
Faber Stilo Comfort BK Matt A120 чорний | від 2 889 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →