Okap Faber Stilo Comfort BK Matt A120 czarny (325.0618.787)
Faber Stilo Comfort BK Matt A120 czarny 2022 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Stilo Comfort BK Matt A120 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kominowy FABER Stilo Comfort BK Matt 120 | 3 499 zł |
Faber Okap STILO COMFORT BK MATT 120 F-325.0618.787 - Użyj kodu BW5 a uzys | 3 529 zł |
Okap FABER STILO COMFORT BK MATT 120 325.0618.787* - Użyj Kodu Płać mniej | 2 889 zł |
Faber Okap STILO COMFORT BK MATT 120 F-325.0618.787 - Użyj kodu BW5 a uzys | 3 529 zł |
Modyfikacje Faber Stilo Comfort BK Matt A120
Ceny na Faber Stilo Comfort BK Matt A120 |
---|---|---|---|---|
Faber Stilo Comfort WH Matt A120 biały | od 2 889 zł | 5 oferty | ||
Faber Stilo Comfort BK Matt A120 czarny | od 2 889 zł | 5 oferty | ||
Faber Stilo Comfort X A120 stal nierdzewna | od 2 869 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →