Okap Faber Tweet EV8 LED BK A80 czarny (330.0529.666)
Zdjęcia 5 |
Faber Tweet EV8 LED BK A80 czarny biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Tweet EV8 LED BK A80 czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Faber Tweet EV8 LED BK 80 Czarny | 1 799 zł |
FABER TWEET 80 CZARNY FABER OKAP PRZYŚCIENNY TWEET 80 CZARNY ZYSKAJ DODATK | 2 459 zł |
Faber Okap TWEET EV8 LED BK 80 F-330.0529.666 -(22)8777777 - NOWOŚĆ Dostaw | 2 479 zł |
Okap Faber TWEET EG8 LED BK 80 330.0529.666 tel. 697 256 410 - zadzwoń, za | 2 459 zł |
FABER Okap TWEET EV8 LED BK 80 czarny F-330.0529.666 * Płać mniej za zakup | 1 983 zł |
Faber Okap TWEET EV8 LED BK 80 F-330.0529.666 -(22)8777777 - NOWOŚĆ Dostaw | 2 479 zł |
Modyfikacje Faber Tweet EV8 LED BK A80
Ceny na Faber Tweet EV8 LED BK A80 |
---|---|---|---|---|
Faber Tweet EV8 LED WH A80 biały | od 1 649 zł | 3 oferty | ||
Faber Tweet EV8 LED BK A80 czarny | od 1 799 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →