Витяжка Faber Tweet EV8 LED WH A55 білий (330.0529.665)
Faber Tweet EV8 LED WH A55 білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Tweet EV8 LED WH A55 білий
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap FABER Tweet Led EV8 WH 55 Biały | 1 659 zł |
Okap FABER Tweet Led EV8 WH 55 Biały EG8 WH 55 | 1 659 zł |
Faber Tweet EV8 WH 55 Biały | 1 659 zł |
Okap kominowy FABER Tweet EV8 LED WH 55 | 2 139 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Faber Tweet EV8 LED WH A55
Ціни на Faber Tweet EV8 LED WH A55 |
---|---|---|---|---|
Faber Tweet EV8 LED WH A55 білий | від 1 659 zł | 12 пропозицій | ||
Faber Tweet EV8 LED BK A55 чорний | від 1 599 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →