Okap Faber Tweet EV8 LED WH A55 biały (330.0529.665)
Faber Tweet EV8 LED WH A55 biały biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Tweet EV8 LED WH A55 biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Faber Tweet EV8 WH 55 Biały | 1 659 zł |
Okap kominowy FABER Tweet EV8 LED WH 55 | 2 139 zł |
Faber Tweet EV8 WH 55 Biały | 1 659 zł |
FABER TWEET 55 BIAŁY FABER OKAP PRZYŚCIENNY TWEET 55 BIAŁY ZYSKAJ DODATKOW | 2 369 zł |
Faber Okap TWEET EV8 LED WH 55 F-330.0529.665 -(22)8777777 - NOWOŚĆ Dostaw | 2 379 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Faber Tweet EV8 LED WH A55
Ceny na Faber Tweet EV8 LED WH A55 |
---|---|---|---|---|
Faber Tweet EV8 LED WH A55 biały | od 1 659 zł | 9 oferty | ||
Faber Tweet EV8 LED BK A55 czarny | od 1 599 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →