Okap Faber Stilo Comfort X A90 stal nierdzewna (325.0615.636)
Faber Stilo Comfort X A90 stal nierdzewna 2021 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Stilo Comfort X A90 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Ściana 90 cm Typ Kanałowy Stal nierdzewna F-325.0615.636 | 1 869 zł |
Faber Okap STILO COMFORT X 90 F-325.0615.636 | 1 749 zł |
FABER Okap przyścienny 90cm STILO COMFORT X A90 inox 325.0615.636 * Płać m | 1 871 zł |
Faber Okap STILO COMFORT X 90 F-325.0615.636 | 1 749 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →