Okap Faber Cylindra Plus BK Matt A37 czarny (335.0606.998)
Faber Cylindra Plus BK Matt A37 czarny 2022 rokwydajny biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Cylindra Plus BK Matt A37 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Faber Cylindra Plus BK Matt Czarny | 3 599 zł |
Faber Okap CYLINDRA PLUS BK MATT 37 F-335.0606.998 - Użyj kodu BW5 a uzysk | 3 299 zł |
FABER Okap przyścienny CYLINDRA PLUS BK MATT 37 czarny matowy F-335.0606.9 | 3 679 zł |
Faber Okap CYLINDRA PLUS BK MATT 37 F-335.0606.998 - Użyj kodu BW5 a uzysk | 3 299 zł |
Modyfikacje Faber Cylindra Plus BK Matt A37
Ceny na Faber Cylindra Plus BK Matt A37 |
---|---|---|---|---|
Faber Cylindra Gloss EV8+ W A37 biały | od 2 767 zł | 6 oferty | ||
Faber Cylindra Plus BK Matt A37 czarny | od 3 299 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →