Витяжка Faber Chloe EV8P OM A70 сірий (110.0456.129)
Фото 3 |
Faber Chloe EV8P OM A70 сірий потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Chloe EV8P OM A70 сірий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FABER Okap ścienny CHLOè 70cm cyny F-110.0456.129 | 4 948 zł |
Okap kominowy FABER Chloe Evo+ Old Metal 70 | 6 990 zł |
Faber Okap CHLOE EVO+ Old Metal 70 F-110.0456.129 - Użyj kodu BW5 a uzyska | 8 799 zł |
Faber Okap CHLOE EVO+ Old Metal 70 F-110.0456.129 - Użyj kodu BW5 a uzyska | 8 799 zł |
Модификації Faber Chloe EV8P OM A70
Ціни на Faber Chloe EV8P OM A70 |
---|---|---|---|---|
Faber Chloe EV8P CG Matt A70 бежевий | від 3 765 zł | 3 пропозиції | ||
Faber Chloe EV8P OB A70 бронзовий | від 4 948 zł | 5 пропозицій | ||
Faber Chloe EV8P DG Matt A70 графіт | від 3 765 zł | 5 пропозицій | ||
Faber Chloe EV8P OC A70 мідний | від 6 990 zł | 2 пропозиції | ||
Faber Chloe EV8P OM A70 сірий | від 4 948 zł | 5 пропозицій | ||
Faber Chloe EV8P CI A70 чорний | від 6 899 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →