Okap Faber Chloe EV8P OM A70 szary (110.0456.129)
Zdjęcia 3 |
Faber Chloe EV8P OM A70 szary wydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Chloe EV8P OM A70 szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FABER Okap ścienny CHLOè 70cm cyny F-110.0456.129 | 4 948 zł |
Okap kominowy FABER Chloe Evo+ Old Metal 70 | 6 990 zł |
Faber Okap CHLOE EVO+ Old Metal 70 F-110.0456.129 - Użyj kodu BW5 a uzyska | 6 599 zł |
Okap przyścienny FABER CHLOE EVO+ OM 70 110.0456.129 tel. 697 256 410 - za | 8 799 zł |
Faber Okap CHLOE EVO+ Old Metal 70 F-110.0456.129 - Użyj kodu BW5 a uzyska | 6 599 zł |
Modyfikacje Faber Chloe EV8P OM A70
Ceny na Faber Chloe EV8P OM A70 |
---|---|---|---|---|
Faber Chloe EV8P CG Matt A70 beżowy | od 3 765 zł | 5 oferty | ||
Faber Chloe EV8P OB A70 brązowy | od 4 948 zł | 6 oferty | ||
Faber Chloe EV8P OC A70 ciemnobrązowy | od 6 599 zł | 6 oferty | ||
Faber Chloe EV8P CI A70 czarny | od 6 299 zł | 7 oferty | ||
Faber Chloe EV8P DG Matt A70 grafit | od 3 765 zł | 5 oferty | ||
Faber Chloe EV8P OM A70 szary | od 4 948 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →