Витяжка Faber Flexa NG Glass Lux BK A60 чорний
Faber Flexa NG Glass Lux BK A60 чорний 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Flexa NG Glass Lux BK A60 чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Faber Flexa NG Glass BK 60 Czarny | 879 zł |
FABER Okap teleskopowy FLEXA NG GLASS BK A60 czarny/czarna szklana listwa | 839 zł |
Okap FABER FLEXA NG GLASS BK 60 315.0635.106 Płać mniej za zakupy u nas - | 779 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →