Витяжка Faber Tweet EV8 LED BK A80 чорний (330.0529.666)
Фото 5 |
Faber Tweet EV8 LED BK A80 чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Tweet EV8 LED BK A80 чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Faber Tweet EV8 LED BK 80 Czarny | 1 599 zł |
FABER TWEET 80 CZARNY FABER OKAP PRZYŚCIENNY TWEET 80 CZARNY ZYSKAJ DODATK | 2 459 zł |
Faber Okap TWEET EV8 LED BK 80 F-330.0529.666 -(22)8777777 - NOWOŚĆ Dostaw | 2 479 zł |
Okap Faber TWEET EG8 LED BK 80 330.0529.666 tel. 697 256 410 - zadzwoń, za | 2 459 zł |
FABER Okap TWEET EV8 LED BK 80 czarny F-330.0529.666 * Płać mniej za zakup | 1 983 zł |
Faber Okap TWEET EV8 LED BK 80 F-330.0529.666 -(22)8777777 - NOWOŚĆ Dostaw | 2 479 zł |
Модификації Faber Tweet EV8 LED BK A80
Ціни на Faber Tweet EV8 LED BK A80 |
---|---|---|---|---|
Faber Tweet EV8 LED WH A80 білий | від 1 649 zł | 3 пропозиції | ||
Faber Tweet EV8 LED BK A80 чорний | від 1 599 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →