Витяжка Faber Glam Fit BK 50 чорний (330.0528.270)
Faber Glam Fit BK 50 чорний потужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Glam Fit BK 50 чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Faber - Okap ścienny GLAM-FIT wykończenie czarnego szkła 55 cm F-330.0528. | 2 468 zł |
Okap przyścienny FABER GLAM-FIT BK 55 | 4 219 zł |
Okap kominowy FABER Glam Fit 55 BK | 4 210 zł |
Faber Okap GLAM FIT 55 BK F-330.0528.270 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz 5 raba | 4 219 zł |
Okap ścienny FABER GLAM-FIT 55 BK 330.0528.270 tel. 697 256 410 - zadzwoń, | 4 210 zł |
FABER Okap przyścienny GLAM-FIT BK 55 czarny/czarne szkło F-330.0528.270 * | 3 375 zł |
Faber Okap GLAM FIT 55 BK F-330.0528.270 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz 5 raba | 4 219 zł |
Модификації Faber Glam Fit BK 50
Ціни на Faber Glam Fit BK 50 |
---|---|---|---|---|
Faber Glam Fit WH 50 білий | від 3 527 zł | 7 пропозицій | ||
Faber Glam Fit BK 50 чорний | від 2 468 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →