Витяжка Faber Zoom Plus нержавіюча сталь (345.0492.568)
Faber Zoom Plus нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Zoom Plus нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap wyspowy FABER ZOOM Plus | 8 799 zł |
Okap Kuchenny Wolnostojący Faber Zoom Plus/2 | 8 709 zł |
FABER ZOOM Faber OKAP WYSPOWY F-LIGHT: ZOOM ZYSKAJ DODATKOWE 3 RABATU! | 8 799 zł |
Faber Okap ZOOM PLUS F-345.0492.568 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz 5 rabatu! - | 8 799 zł |
FABER Okap wyspowy 41cm F-LIGHT ZOOM EVO PLUS inox F-345.0492.568 * Płać m | 7 161 zł |
Faber Okap ZOOM PLUS F-345.0492.568 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz 5 rabatu! - | 8 799 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →