Okap Faber Zoom Plus stal nierdzewna (345.0492.568)
Faber Zoom Plus stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Zoom Plus stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap wyspowy FABER ZOOM Plus | 8 799 zł |
Okap Kuchenny Wolnostojący Faber Zoom Plus/2 | 8 709 zł |
FABER ZOOM Faber OKAP WYSPOWY F-LIGHT: ZOOM ZYSKAJ DODATKOWE 3 RABATU! | 8 799 zł |
Faber Okap ZOOM PLUS F-345.0492.568 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz 5 rabatu! - | 8 799 zł |
Okap wyspowy FABER ZOOM EVO PLUS 345.0492.568 tel. 697 256 410 - zadzwoń, | 8 799 zł |
FABER Okap wyspowy 41cm F-LIGHT ZOOM EVO PLUS inox F-345.0492.568 * Płać m | 7 161 zł |
Faber Okap ZOOM PLUS F-345.0492.568 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz 5 rabatu! - | 8 799 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →