Витяжка Faber Stilo Comfort X A60 нержавіюча сталь (325.0615.637)
Faber Stilo Comfort X A60 нержавіюча сталь 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Stilo Comfort X A60 нержавіюча сталь
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap kuchenny Ściana 60 cm Typ Kanałowy stal nierdzewna F-325.0615.637 | 1 783 zł |
Okap kominowy FABER Stilo Comfort X 60 | 2 205 zł |
Faber Okap STILO COMFORT X 60 F-325.0615.637 | 2 209 zł |
Okap FABER STILO COMFORT X 60 325.0615.637 Płać mniej za zakupy u nas - (2 | 2 179 zł |
Faber Okap STILO COMFORT X 60 F-325.0615.637 | 2 209 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →