Витяжка Faber Beat DG Matt F45 сірий (345.0612.339)
Фото 6 |
Faber Beat DG Matt F45 сірий 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Beat DG Matt F45 сірий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap FABER BEAT DG MATT | 3 199 zł |
Okap wyspowy FABER Beat DG Matt | 3 189 zł |
Faber Okap BEAT DG MATT 45, wersja pochłaniacz F-345.0612.339 - Użyj kodu | 3 779 zł |
FABER Okap wyspowy BEAT DG MATT 45 ciemnoszary matowy, wersja pochłaniacz | 3 023 zł |
Faber Okap BEAT DG MATT 45, wersja pochłaniacz F-345.0612.339 - Użyj kodu | 3 779 zł |
Модификації Faber Beat DG Matt F45
Ціни на Faber Beat DG Matt F45 |
---|---|---|---|---|
Faber Beat WH Matt F45 білий | від 3 023 zł | 4 пропозиції | ||
Faber Beat X 45 нержавіюча сталь | від 3 023 zł | 5 пропозицій | ||
Faber Beat Dusty B Matt F45 синій | від 3 199 zł | 1 пропозиція | ||
Faber Beat Titanium Matt F45 сріблястий | від 3 023 zł | 5 пропозицій | ||
Faber Beat DG Matt F45 сірий | від 3 023 zł | 6 пропозицій | ||
Faber Beat BK Matt F45 чорний | від 2 290 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →