Витяжка Faber Talika CT A 80 сріблястий (110.0456.272)
Фото 3 |
Faber Talika CT A 80 сріблястий потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Talika CT A 80 сріблястий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap FABER Talika CT 80 | 7 599 zł |
Faber Okap TALIKA CT 80 F-330.0540.785 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz 5 rabatu | 9 569 zł |
Okap do zabudowy FABER TALIKA CT 80 330.0540.785 tel. 697 256 410 - zadzwo | 9 569 zł |
Okap FABER TALIKA CT 80 330.0540.785* - UŻYJ KOD Płać mniej za zakupy u na | 7 655 zł |
Faber Okap TALIKA CT 80 F-330.0540.785 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz 5 rabatu | 9 569 zł |
Модификації Faber Talika CT A 80
Ціни на Faber Talika CT A 80 |
---|---|---|---|---|
Faber Talika OC A80 бронзовий | від 8 899 zł |
Faber Talika CT A 80 сріблястий | від 7 599 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →