Okap Faber Belle Plus Gold/Warm DG Matt złoty
Faber Belle Plus Gold/Warm DG Matt złoty 2020 rok bordowy złoty |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Belle Plus Gold/Warm DG Matt złoty
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FABER BELLE PLUS GOLD/WARM DG MATT KL | 17 599 zł |
Okap wyspowy FABER Belle Plus Gold | 13 979 zł |
Faber Okap BELLE PLUS GOLD/WARM DG MATT KL F-345.0541.068 - Użyj kodu BW5 | 17 599 zł |
Okap wyspowy FABER BELLE PLUS GOLD/WARM DG MATT 345.0541.068 tel. 697 256 | 21 119 zł |
FABER Okap wyspowy BELLE PLUS GOLD/WARM DG MATT KL bordowy/złoty F-345.054 | 14 079 zł |
Faber Okap BELLE PLUS GOLD/WARM DG MATT KL F-345.0541.068 - Użyj kodu BW5 | 17 599 zł |
Modyfikacje Faber Belle Plus Gold/Warm DG Matt
Ceny na Faber Belle Plus Gold/Warm DG Matt |
---|---|---|---|---|
Faber Belle Plus Burgundy/Gold KL bordowy | od 16 359 zł | 6 oferty | ||
Faber Belle Plus Gold/Warm DG Matt złoty | od 13 979 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →