Okap Faber Value PB 4 2L BK A90 czarny
Faber Value PB 4 2L BK A90 czarny wydajny biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Value PB 4 2L BK A90 czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Faber - Okap ścienny VALUE wykończenie czarne 90cm F-320.0557.544 | 1 096 zł |
Faber Value PB BK 90 Czarny | 929 zł |
Okap przyścienny FABER VALUE PB BK 90 | 969 zł |
Faber Value PB BK 90 Czarny | 929 zł |
Okap FABER Value PB BK 90 Czarny | Bezpłatny transport | 929 zł |
Okap FABER VALUE PB PLUS BK 90 320.0557.544 Płać mniej za zakupy u nas - ( | 929 zł |
Okap FABER Value PB BK 90 Czarny | Bezpłatny transport | 929 zł |
Modyfikacje Faber Value PB 4 2L BK A90
Ceny na Faber Value PB 4 2L BK A90 |
---|---|---|---|---|
Faber Value PB 4 2L W A90 biały | od 1 096 zł | 1 oferta | ||
Faber Value PB 4 2L BK A90 czarny | od 929 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →