Okap Faber In-Nova Premium X A60 stal nierdzewna
Zdjęcia 4 |
Faber In-Nova Premium X A60 stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber In-Nova Premium X A60 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 46 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FABER Okap wpuszczany IN-NOVA PREMIUM wykończenie ze stali nierdzewnej 90c | 2 409 zł |
Okap do zabudowy FABER IN-NOVA PREMIUM BK matt 60 | 2 999 zł |
Okap wkład FABER In-Nova Premium X KL 60 | 3 299 zł |
Faber Okap IN-NOVA PREMIUM X 90 KL F-305.0621.942 - Użyj kodu BW5 a uzyska | 4 029 zł |
Okap podszafkowy FABER IN-NOVA PREMIUM EV8+ X 60 110.0439.940 tel. 697 256 | 3 359 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →