Okap Falmec Virgola Evo 60/600
Zdjęcia 3 |
Falmec Virgola Evo 60/600 2022 rokDesign |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Virgola Evo 60/600
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FALMEC Virgola Evo 60 Inox | 2 350 zł |
Okap kuchenny Virgola Evo 60 inox | 2 349 zł |
Okap FALMEC Virgola Evo 60 Inox CVJN60.E17P2#ZZZ3460F | 2 350 zł |
Okap FALMEC VIRGOLA EVO 60 inox (600m3/h) jesteśmyFALMECPREMIUMPARTNER2023 | 2 346 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →