Витяжка Falmec Laguna 60/800 Isola
Falmec Laguna 60/800 Isola Designпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Laguna 60/800 Isola
Усі ціни 29 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap kuchenny Falmec Laguna Isola 60 biały | 8 099 zł |
Okap FALMEC Laguna Isola 60 Czarne szkło 800 m3/h | 8 099 zł |
Okap FALMEC LAGUNA ISOLA 60 H75 PANELOWA **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECP | 5 196 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap wyspowy FALMEC LAGUNA ISOLA 60 H75 PANELOWA | 800 m3/ | 5 192 zł |
FALMEC LAGUNA ISOLA 60 PANELOWA FALMEC okap LAGUNA ISOLA 60 PANELOWA 800m3 | 5 199 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →