Okap Falmec Laguna 60/800 Isola
Falmec Laguna 60/800 Isola Designwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Laguna 60/800 Isola
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Laguna Isola 60 biały | 8 099 zł |
Okap FALMEC Laguna Isola 60 Czarne szkło 800 m3/h | 8 099 zł |
Okap FALMEC LAGUNA ISOLA 60 H75 PANELOWA **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECP | 5 196 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap wyspowy FALMEC LAGUNA ISOLA 60 H75 PANELOWA | 800 m3/ | 5 192 zł |
FALMEC LAGUNA ISOLA 60 PANELOWA FALMEC okap LAGUNA ISOLA 60 PANELOWA 800m3 | 5 199 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →