Okap Falmec Rubik 42/450
Falmec Rubik 42/450 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Rubik 42/450
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Falmec Rubik E.ion 42 biały | 11 199 zł |
Okap FALMEC Rubik E.ion Isola 42 czarny 450 m3/h | 11 199 zł |
Okap FALMEC RUBIK E.ION 42 czarny **5LATGWARANCJI** jesteśmyFALMECPREMIUMP | 11 196 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap przyścienny FALMEC RUBIK E.ion 43 biały | 450 m3/h |5 | 11 192 zł |
Falmec okap Rubik E.ion 43 czarny 450 m³/h - Sprawdź Cene i Kupuj Taniej ! | 11 197 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →