Okap Falmec Down Draft 120 (CDDW20.E1P2#ZZZN400F)
Zdjęcia 8 |
Falmec Down Draft 120 2022 rokDesign |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Down Draft 120
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap blatowy FALMEC Down Draft 120 Black z silnikiem zewnętrznym 1500 m3/h | 11 799 zł |
Okap FALMEC DOWN DRAFT 120 czarny (bez silnika) **5LATGWARANCJI** KODYRABA | 8 096 zł |
Falmec Down Draft 120 Czarny (korpus bez silnika) - Sprawdź Cene i Kupuj T | 8 092 zł |
FALMEC okap DOWN DRAFT 120 czarny (bez silnika) *Kupuj TANIEJ u nas* - (22 | 8 099 zł |
Okap blatowy FALMEC Down Draft 120 z silnikiem poddaszowym 950 m3/h | 10 199 zł |
pokaż 19 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →