Okap Falmec Built-in Max 50
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Falmec Built-in Max 50 2020 rokDesign |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falmec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falmec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falmec Built-in Max 50
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap FALMEC Built-In Max Evo 50 Inox | 1 200 zł |
Okap FALMEC Built-In Max Evo 50 Inox CBIN50.E10#ZZZ3460F | 1 200 zł |
Okap kuchenny podszafkowy FALMEC Design Built-In Max Evo 50 stalowy- 600m3 | 1 049 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap FALMEC BUILT-IN 50 MAX EVO inox (600m3/h) KODYRABATOW | 1 196 zł |
**WYSYŁKA 24H** Okap do zabudowy FALMEC BUILT-IN 50 MAX EVO inox | 600 m3/ | 1 192 zł |
FALMEC okap BUILT-IN MAX EVO 50 cm - 600 m3/h Stalowy *Kupuj TANIEJ u nas* | 1 199 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →